Декада географії у школі

З 05 по 15 лютого 2018 року в Нечаєвському НВК цікаво і змістовно проходила декада географії. За цей період було проведено конкурс знавців географії «Ерудит», конкурс-змагання «Упізнай мене», де учні упізнавали за контурами моря, острови, півострови та називали їх. Для учнів 8-11 класів цікаво пройшла вікторина «Чи знаєш ти Україну?».

Переможцями вікторини стали учні 8 класу Кривко Анна та Курінних Валентин. Учні 4-9 класів здійснили заочну подорож по материках та океанах, де дізналися про рослину «сміху» та рибу верхолаз у Євразії, про секвою з Пн.Америки, про отруйні змії Пд.Америки, про сумчастих тварин та трав’яні дерева з Австралії, про пінгвінів з Антарктиди, про дивовижний баобаб та чагарник сінсепалум дульціфікум, ягоди якого змінюють смак з Африки. Мандрівники переглянули відеоролики про цікаві факти кожного материка.

Допитливі дістали відповіді на питання, які їх найбільше цікавлять під час зустрічі за круглим столом «Запитуйте – відповідаємо».

Не менш цікавою відбулася «Мандрівка в країну кросвордів та ребусів». У кожному класі розроблені зупинки. Наприклад, у 5 класі - «Всесвіт», гра «Букви заблудилися»; у 6 класі потрібно було розгадати кросворд і дізнатися про діючий найбільший вулкан світу; у 7 класі – учні знайомилися з географічними об'єктами, представниками рослинного і тваринного світу, країнами материків, які вивчали, це: «Ми із Африки», «Ми з Австралії», «Ми з Пд.Америки»; у 8 класі «Ми з України»; у 9 класі - географічний практикум «Центри машинобудування України».

Старшокласники брали участь у проведенні конкурсу про багатолику Європу – «Знайома і незнайома Європа». І підтвердили, що ми європейці, адже багато знаємо про цю частину світу.

На завершення декади було підведено підсумки роботи, визначені переможці.

Знавцями географії у 2017-2018 н.р. визнано Кіскіну Анну (7кл.), Кривко Анну (8 клас) та Курінних Валентина (8 клас).

Активних учасників: Сігай Катерину, Плосконос Яну (5кл.), Аргатюк Дарину (6 кл.),Балюру Анастасію (7 кл.), Сторчака Вадима (8 кл.), Бойко Наталію та Давиденко Анастасію (11 кл.) відзначено дипломами та призами.

Кiлькiсть переглядiв: 82

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.