Відчуття щастя і романтики

14 лютого -День Святого Валентина– день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Нечаєвському НВК, у цей холодний лютневий день, на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.

Працювала святкова пошта, адже «Скринька кохання» була наповнена валентинками.

Гарне і насичене цікавими моментами свято підготували класний керівник 10 класу Холзакова Аліна Сергіївна та директор сільського будинку культури Дібрівська Тетяна Тарасівна: організували та провели вечір відпочинку для старшокласників та сільської молоді – випускників школи. Усім сподобалися вірші про вічне почуття, які линули так щиро та привітно. Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні ліричні пісні створили атмосферу радості й тепла.

Як же освідчитися у коханні своїй половинці ми дізналися з інсценізації уривка п’єси «За двома зайцями». Юні актори довели нам, що сила кохання хоч і безмежна, та інколи комічна.

Організатори влаштували для дітей приємний сюрприз – святковий торт, солодощі та гарячий чай.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Загалом на заході панувала весела і невимушена атмосфера. Після завершення дійства була проведена святкова дискотека.

А ми, педагоги, в свою чергу зрозуміли, що Книга Життя велика і невичерпна, тому так важливо вчасно познайомити підростаюче покоління з поняттями любові і кохання. Залучення саме до літературного, музичного мистецтв та етики пробуджує інтерес до минулого та повагу до справжніх почуттів, бо кожен з нас «пише» свою неповторну історію кохання.

Кiлькiсть переглядiв: 55

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.