День пам'яті героїв Небесної Сотні

18-20 лютого – четверта річниця розстілів на Майдані. Ті дні стали одними з найтрагічніших в історії сучасної України.

/Files/images/1487318369_den_geroiv.jpg

Хтось мудрий сказав: «Із втратою кожної людини ми втрачаємо цілий Всесвіт». Чотири роки тому на Майдані та Інститутській ми втратили нашу Небесну Сотню. Героїв, які поклали життя, щоб ми могли жити в іншій, кращій Україні. Вони теж хотіли жити. Кожен мав свої мрії, будував плани на майбутнє, малював в уяві свій маленький світ. Не судилося.

/Files/images/7608381.jpg

Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж зими 2014-го, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України.

/Files/images/317db4ec5473844d301b82f2d0d509a6--ukraine.jpg

День вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Нечаєвському НВК розпочався із лінійки-реквієм. Педагог-організатор Стужук Людмила Володимирівна запалила свічки пам’яті і звернулася до дітей із вступним словом про необхідність відзначення цих трагічних днів нашої України.

/Files/images/IMG_6030.JPG

Директор школи Приємська Ольга Петрівна продовжила виступ, наголосивши на тому, що важливо пам’ятати загиблих героїв, які віддали найцінніше – своє життя. Віддали заради того, аби Україна та всі ми вставали з колін. Щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки мали змогу жити в іншій країні.

/Files/images/IMG_6031.JPG

Бібліотекар Сігай Руслана Володимирівна підготувала тематичну виставку «Моя країна не впаде на коліна». Коментарем до неї було слово від авторів книги «Небесна Сотня» К.Богдановича, Х.Бондарева та ін., яку бібліотекар вкотре пропагувала учням. Цю книгу писали українські журналісти. Писали для того, щоб Герої Небесної Сотні оживали з її сторінок… Писали, аби розповісти, чим жили ці «воїни світла». Що любили. У що вірили. За що стояли на Майдані.

/Files/images/IMG_6026.JPG

Вчитель історії Бакуменко Володимир Іванович провів екскурс у події, що відбулися на Майдані чотири роки тому. Учні переглянули фільм «Євромайдан. Революція Гідності. Повна хронологія». Вчитель звернувся до дітей з проханням бути об’єктивними, оцінюючи ті страшні події. Не оминати і тих, хто загинув по інший бік барикад – співробітників МВС та військових, які не повернулися з Майдану. Вони теж стали жертвами режиму.

/Files/images/IMG_6037.JPG

Вшанували Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання, подякували Героям за їхню мужність та відвагу.

/Files/images/IMG_6036.JPG

Хочеться вірити, що через короткий час на нашій неньці-Україні запанує довгоочікуваний мир. Ми можемо і хочемо бути процвітаючою європейською державою.

Світла та вічна пам’ять воїнам, які віддали життя за Україну.

Герої не вмирають!

/Files/images/33114.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.