/Files/images/girrrrrrrrrrr.gif


Святковий грудень в нашій школі!

6 грудня в школі пройшла гра з волейболу між командами учнів та вчителів.

13 грудня Православна церква відзначає День святого апостола Андрія Первозванного, людини, яка першою принесла віру християнську на землі теперішньої нашої держави. Саме тому Андрій Первозванний особливо вшановується в Україні, де побудовано багато храмів на його честь. В нашій школі відбулося цікаве дійство з калитою та варениками. Всі були задоволені та ситі. Свято провела Музиченко Тетяна Іллівна.

19 грудня. В холодну зимову пору, коли сніги засипають землю, коли ночі довгі, а дні короткі, українські діти з нетерпінням чекають на одну незвичайну ніч – ніч, коли до них приходить Святий Миколай. Завітав він і до нашої школи. Свято проведено у формі квесту, де дітки за кожен конкурс запалювали зорі для Святого Миколая. Свято провела Головкіна Юлія Степанівна.

/Files/DSCN6210.JPG/Files/images/DSCN6179.JPG/Files/images/1/DSCN6145.JPG

В цей казковий день діти нашої школи привітали всіх Миколайовичів в нашому селі! За чудові побажання та веселі пісні отримали солодощі!

/Files/images/1/DSCN6132.JPG/Files/images/1/DSCN6135.JPG/Files/images/1/DSCN6137.JPG

Сюрпризи цього дня ще не закінчились. В цей день учні ще здійснили віртуальну 7D подорож!/Files/images/1/DSCN6218.JPG

Новий рік люблять і чекають всі, особливо діти. Він буває лише раз на рік і несе в собі диво і віру в казку. Новорічне свято провела Замашна Інна Михайлівна.

/Files/images/1/DSCN6221.JPG/Files/images/1/DSCN6235.JPG/Files/images/1/DSCN6256.JPG/Files/images/1/DSCN6271.JPG

Вітаємо з Новим Роком! Бажаємо, щоб іскристий настрій супроводжував вас цілий рік, щоб прекрасні люди і добрі друзі були поруч. Нехай збудуться найбажаніші мрії, відбудуться несподівані і радісні події, а життя наповниться любов'ю, добротою, світлом!

23 грудня 2018 року на сайті інтернет-спільноти вчителів трудового навчання, технологій «Віртуальна майстерня» відбувся веб-квест з трудового навчання. Учні нашої школи взяли участь у цьому конкурсі, а саме учні 9 класу: Кривко Анна і Замашний Віталій. Наші результати не стали переможними, але й не останніми! Завдання були цікаві і досить складними, участь у квесті організував учитель трудового навчання - Головкін Олександр Миколайович. /Files/images/1/DSCN6301.JPG

ТИЖДЕНЬ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Позакласна робота із зарубіжної літератури має на меті залучення школярів до скарбниці світової літератури, є засобом формування в учнів інтересу до предмета, розширення і поглиблення знань. Одним із найбільш популярних аспектів позакласної роботи є предметний тиждень.

26 листопада в Нечаєвському НВК розпочався Тиждень зарубіжної літератури під керівництвом вчителя Албул Інни Григорівни.
/Files/images/DSCN5841.png /Files/images/DSCN5846.png

Відкрито тиждень загальношкільною лінійкою, на якій учнів ознайомлено із основними заходами, випущено літературну газету, присвячену цій події.

Цікавою була інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» (за книгою-ювіляром (140 років від написання роману) «П’ятнадцятирічний капітан» Ж.Верна) для учнів 6 класу. Свої знання в грі показали члени екіпажу шхуни «Пілігрим». Найактивнішими учасниками гри стали: Сігай К., Литвин Д., Плосконос Я.

/Files/images/DSCN5865.png /Files/images/DSCN5872.png

Вікторина «Казка йде у гості» для учнів 3 – 5 класів нагадала школярам про чудовий світ казок, які вони читали. Перемогу у вікторині за загальною кількістю балів здобули учні 5 класу: Головкіна А., Павловський І.

/Files/images/DSCN5856.png /Files/images/DSCN5860.png

Учасники конкурсу читців «Краса поетичного слова» намагалися донести до слухачів красу і силу художнього слова, авторський задум та свої переживання й почуття. Але, як і в кожному конкурсі, було визначено кращих із кращих. У конкурсі перемогу здобули Анна Кривко (9кл.), Оксана Чорномаз (9 кл.) та Альона Локотош (4 кл.).

У літературній грі «Знавці зарубіжної літератури» учні продемонстрували свої знання літературних творів, вміння орієнтуватися в об’ємному літературному матеріалі. Найкращі знання показала команда «Знавці».

/Files/images/DSCN5874.png /Files/images/DSCN5879.png

/Files/images/DSCN5889.png /Files/images/DSCN5903.png

/Files/images/DSCN5909.png

У виставці кращих учнівських зошитів брали участь учні 5-10 класів.

Найкращими оцінили зошити Катерини Сігай, Яни Плосконос - 6кл. та Анни Кривко (9кл.)

Організовано виставку малюнків до творів зарубіжних письменників «Сторінками улюблених книг», в якій школярі проявили себе справжніми художниками. Слід відмітити малюнки Анни Кривко, Альони Курінних, Катерини Сігай та Альони Волошин.

/Files/images/DSCN5931.png

Плосконос Яна (6кл.), Катерина Сігай (6кл.), Дмитро Литвин (6кл.), Дарія Аргатюк (7 кл.), Дмитро Дібрівський (7 кл.), Алла Аргатюк (8 кл.), Анна Кривко (9 кл.) мали можливість проявити свої творчі здібності, випробувати себе у Міжнародній грі «Sunflower», яка проходила 29 листопада 2018 року.

/Files/images/DSCN5941.png /Files/images/DSCN5954.png

Завершився тиждень зустріччю літературних героїв, де учасники продемонстрували костюми своїх улюблених персонажів, а також інсценізували уривки творів зарубіжних письменників.

Учні 1 класу порадували присутніх пісенькою про звірят, а 2-4 класи презентували народні казки, перероблені на новий лад ( «Вовк і семеро козенят», «Рукавичка із Wi - Fi», «Коза-дереза».

/Files/images/DSCN5959.png /Files/images/DSCN5963.png

/Files/images/DSCN5968.png /Files/images/DSCN5977.png

Серед учнів 5-10 класів можна було зустріти героїв Марк Твена - тітоньку Поллі, Тома, міського жевжика, величних давньогрецьких богів, англійського короля Ліра зі своїми доньками, героїв міфу «Яблуко розбрату», Ромео і Джульєтту та Євгенія Онєгіна і Тетяну Ларіну.

/Files/images/DSCN5988.png /Files/images/DSCN5991.png

/Files/images/DSCN5992.png /Files/images/DSCN5995.png

/Files/images/DSCN6005.png /Files/images/DSCN6017.png

/Files/images/DSCN6011.png

В останній день були підведені підсумки проведення Тижня зарубіжної літератури, де було відзначено та нагороджено переможців та найактивніших учасників.


Вшанування пам'яті жертв Голодомору

В Україні щорічно відзначається День Пам'яті жертв Голодомору. Страшні цифри штучного голоду не повинні залишати байдужими нікого. Тому 24 листопада, учнівський колектив разом з учителями, директором школи Стужук Л.В., а також завідуюча сільської бібліотеки Павловська О.В., працівники сільської ради та будинку культури відвідали Пам'ятний хрест, де відбувалося стихійне поховання жертв геноциду у 1932-33 роках.

Бібліотекар Павловська О.В. навела дані жахливої статистики, що підтверджують штучність Голодомору. Запаливши символічні свічки, учасники мітингу вшанували жертв геноциду хвилиною мовчання. Бо саме наша історична пам'ять, якою б вона не була страшною і гіркою, допомагає вистояти, унеможливлює, застраховує наступні покоління від повтору минулих трагедій.

/Files/images/Takehiro the Foodie.jpg


Улюблена спортивна гра

22 листопада 2018 р. в спортивному залі Товмацького НВК відбулися змагання з волейболу. У змаганнях взяли участь команди Водянського НВК, Лип'янської ЗОШ та збірна Нечаєвського НВК.

Цей ігровий день приніс усім позитивні враження! Бажаємо всім юним волейболістам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!

/Files/images/IMG_20181122_103811_HDR.jpg


День Гідності та Свободи

В рамках відзначення Дня Гідності і Свободи, 21 листопада, педагог-організатор школи Сігай Руслана Володимирівна провела виховний захід, присвячений героям Небесної сотні.

Учні школи згадували події Майдану, декламували вірші про загиблих героїв та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

На заході були присутні батьки наших учнів. Цей виховний захід допоміг всім присутнім зрозуміти, що без любові до Батьківщини, готовності примножувати її багатства, оберігати честь і славу, а за необхідності – віддати життя за її свободу і незалежність, людина не може відчувати себе повноправним її громадянином.


/Files/images/IMG_20181121_131528_HDR - копия.jpg /Files/images/IMG_20181121_130349_HDR - копия.jpg


Виховна година в початкових класах "Жорстокість в дитячому колективі" Рибак Людмила Миколаївна.

/Files/images/IMG_2136.JPG /Files/images/IMG_2139.JPG /Files/images/IMG_2151.JPG

Кожному з нас, хоча б раз у житті доводилося зіткнутися з насильством. Воно могло застосовуватися проти нас самих, ми могли бути свідком, або самі ставали тими, хто ображає. Діти спробували зрозуміти почуття жертви, та поведінку агресора. І найголовніше, разом знайшли шляхи допомоги постраждалій дитині та спробували убезпечити себе, щоб не зіграти одну з ролей. Дуже цікавими були завдання для учнів, наприклад: Вправа "Тягар емоцій", гра-розминка "Хто зайвий", вправа "Коло вибору". Діти проглянули відео «Камінь – ножиці – папір» та мультфільм "Капітошка" і зрозуміли, що ніколи не треба відповідати агресією на агресію. Краще посміхнутися кривдникові, розсмішити його і подружитись. Завершальна вправа «Серце доброти» допомогла зробити такий висновок - «Було б набагато ліпше, якби люди замість булінгу робили щось добре один для одного»


/Files/images/Takehiro the Foodie.png
«Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова…» - писав Панас Мирний. І це справді так. Українська мова є найціннішим скарбом нашої нації. Вона може втішити серце, загоїти душевні рани, недарма її називають солов’їною.

Ось і вчитель української мови та літератури Музиченко Т.І., з нагоди Дня української писемності та мови, провела виховний захід «Кожному миле його рідне слово». Учасники заходу поширювали крилаті вислови про рідну мову відомих письменників, громадських та культурних діячів, видатних історичних постатей. Цим учні хотіли продемонструвати, що варто дбати про чистоту та красу рідної мови, пам’ятати про її вишуканість, гармонійність та милозвучність. Адже сила слова все ж таки безмежна. Вдало підібраний відеоматеріал сприяв розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Цього ж дня учні 5-10 класів взяли участь у І етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.


/Files/images/_Краса душі людської - доброта_.png

Ми часто чуємо ці слова: доброта, доброзичливий, сердечність, людяність, милосердя. Усвідомлюємо, що світ тримається на небайдужих, на тих, хто завжди відгукнеться на чужу біду, чужу потребу.

Як усім нам хочеться чути більше щирих, добрих слів… Як хочеться бачити навколо очі, які б сяяли теплом та любов'ю! Усі ми прагнемо, щоб у сім'ї, на роботі, у шкільному житті та навколо нас були лише добрі, люблячі, милосердні, щирі та турботливі люди, які завжди зрозуміють, допоможуть, підтримають і словом, і ділом.

Добро - це духовна категорія, її неможна торкнутися, понюхати, посмакувати. Добро можна тільки відчути - це ласкаве, добре, ніжне ставлення, це готовність допомогти в скрутну хвилину, це любов до навколишнього світу. Це те, що дозволяє нам радіти, любити, співчувати.

Саме вихованню доброти, людяності, чуйності, співчуття та любові до навколишніх була присвячена година спілкування під назвою «Краса душі людської – доброта», яку провела класний керівник 6 класу Албул І.Г.

Захід пройшов у формі захисту напрацювань учнів, які представили прислів'я та приказки про доброту та про інші позитивні якості людини, зачитували та обговорювали твори і заповіді В.О.Сухомлинського. Наприкінці заходу учасники, передаючи один одному в руки «вогник доброти», розповідали про добрі справи, які їм доводилося робити.

На заході відчувалась атмосфера чуйності та людяності. Учасники і присутні усвідомили, що лише добрі справи роблять людину людиною:

І старайтесь робити добро
День і ніч, і у кожну хвилину.
Щоб серденько, як сонце цвіло,
Це хорошою робить людину!


День учнівського самоврядування

2 листопада 2018 року в нашій школі відбувся День учнівського самоврядування.Старшокласники мали можливість спробувати себе в ролі педагога, зрозуміти і відчути як це – бути вчителем.

Заздалегідь «майбутні вчителі» ознайомилися з навчальним матеріалом, який вони повинні дати учням. Самостійно складали конспекти уроків, підбирали цікавий матеріал.
Усі з великим нетерпінням чекали цього дня та хвилювалися. Але, як потім з’ясувалося, хвилюватися було нічого. Учні 1-7 класів були задоволені. Уроки сподобалися, бо все проходило цікаво і захоплююче. Учні отримали задоволення ще й від того, що їхні знання були оцінені високими балами.

Старшокласники між собою ділилися враженнями про проведені ними уроки, обговорювали результати своєї діяльності.
Досягнення цього дня стали безцінним досвідом, залишивши в пам'яті учнів незабутні враження і спогади.

/Files/images/The Villanueva Family Pooches.png /Files/images/The Villanueva Family Pooches (1).png


/Files/images/The Villanueva Family Pooches (2).png


/Files/images/Top 10 Winter Destinations.PNG

З метою розвитку дитячо-юнацького настільного тенісу, підвищення значимості фізичної культури і спорту як важливої складової у формуванні здорового способу життя 31.10.2018 р. у Нечаєвському НВК відбулись змагання з настільного тенісу в особистому заліку серед учнів.

Серед хлопців перемогу здобув Дібрівський Дмитро (7 кл.), друге місце у Замашного Віталія (9 кл.), третє місце здобув Курінних Валентин (9 кл.).

Серед дівчат перемогу здобула Балюра Анастасія (8 кл.), друге місце виборола Кривко Анна (9 кл.), третє місце зайняла Плосконос Яна (6 кл.).

Всі учасники змагань продемонстрували свої спортивні здібності, високий рівень майстерності та жагу до перемоги. Змагання пройшли у цікавій та напруженій боротьбі. Переможці чекають нагород на загальношкільній лінійці.


Співчуваємо...

Нещодавно у м.Керч сталася трагедія, яку важко збагнути...

На загальношкільній лінійці учні та педагоги нашої школи вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Адже серед жертв теракту є ровесники наших дітей. Співчуваємо рідним та близьким, бо чужих дітей не буває. Хочеться сподіватися, що Господь втішить серця рідних та витре їхні сльози...

/Files/images/foto-getty-images_rect_20d30db5e302bf0d6ca7123509fb98ca.jpg

До наших учнів звертаємося з проханням бути обачними та слідкувати за безпекою довкола себе!


Урочисте відкриття ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

18 жовтня 2018 року стартував ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Урочисте відкриття конкурсу відбулося в Нечаєвському НВК.

/Files/images/IMG_7202.JPG/Files/images/IMG_7206.JPG

Проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка має сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.


День села

Звивається стежиночка до рідного села,
Та найдорожча жилочка, де молодість пройшла,
Та ниточка без вузликів, що в серці я ношу,
Та найсвятіша музика, якою дорожу.

14 жовтня наше село відзначає Храмове свято. На народні гуляння зібралися чи не всі жителі – від малого до великого. Ведучі свята вітали теплими словами односельчан. Згадали старожилів, багатодітних сімей, наймолодших жителів, іменинників та інших жителів громади. Всі вони отримали подарунки.

Сільські аматори сцени організували святковий концерт.

Привітали односельчан зі святом на сцену вийшла і наша школа. Радували своїм співом вчителі Замашна Інна Михайлівна, Рибак Людмила Миколаївна, Ропай Віктор Михайлович та учні 1-10 класів.

/Files/images/IMG_7180.JPG /Files/images/IMG_7184.JPG /Files/images/IMG_7178.JPG /Files/images/IMG_7188.JPG /Files/images/IMG_7189.JPG /Files/images/IMG_7193.JPG /Files/images/IMG_7172.JPG

Під час свята до уваги гостей була представлена виставка народних умільців села. Усі бажаючі мали змогу познайомитися з виробами народного мистецтва.

Головні розваги цього дня чекали на наймолодших гостей свята - батут та гірка.

Окрім концерту гості та жителі села могли пригоститися смачною кашею, сюрпою, шашликами. Скуштувати назбиралось чимало охочих.

Отож залишається побажати громаді й надалі такої згуртованості, яку вони проявили під час святкування Дня села.


Вечір для старшокласників до Дня захисника України

Здавна людство тривожить питання - "Хто розумніший: чоловіки чи жінки?". Знайти відповідь спробували учні-старшокласники нашої школи . В інтелектуально-розважальному шоу "Хто зверху?" взяли участь п’ять чарівних дівчат (Аргатюк Алла, Балюра Настя, Мельник Вікторія, Кривко Аня, Некрасова Мирослава) та п’ять мужніх хлопців (Дібрівський Діма, Ріпка Юра, Курінних Валентин, Замашний Віталій, Дзюба Вадим). Змагалися у 6 раундах, показуючи свою ерудицію, вправність, спритність та винахідливість. Що ж переможе: дівчачі винахідливість і розум чи хлопчачі мужність і спритність?

Розвеселили глядацьку аудиторію конкурси "Збери літери", "Чоловік чи жінка", "Обмін ролями", "Збери команду", "Хто я?". Захопливими були "Бліц опитування" та додаткові завдання. Остаточну перемогу здобули дівчата, яку присвятили хлопцям, у конкурсі "Дивоглядки" та фінальному конкурсі.

/Files/images/IMG_7146.JPG /Files/images/IMG_7149.JPG /Files/images/IMG_7153.JPG /Files/images/IMG_7159.JPG /Files/images/IMG_7160.JPG /Files/images/IMG_7162.JPG

Гра була захоплюючою та непередбачуваною, ніхто з учасників до останнього моменту не здавав позицій. Зал активно підтримував учасників та вболівав за своїх друзів.

Учасники отримали солодкий приз, і разом з присутніми на вечорі, море приємних вражень, сміху, веселощів і хорошого настрою.


Вітаємо з Днем захисника України!

Вже чотири роки поспіль війна – не слово, а реальність. Але кожен з нас хоче миру. Мир, незалежність та цілісність держави завойовували для нас учасники АТО – справжні герої сучасності. Про них варто знімати фільми, писати книжки та розповідати в школах. Саме серед таких героїв є і випускники нашої школи.

А це: добровольці Ретизник Дмитро, Павловський Андрій, Івахненко Світлана, військовослужбовці за контрактом Чижма Сергій, Замашний Сергій, Козій Денис та бійці призвані по мобілізації Мельник Олександр, Сторчак Олександр, Сторчак Микола, Совгиря Віктор, Сігай Сергій, Тетервак Олександр, Замашний Олег, Давиденко Іван.

Україна завдяки таким героям, серед яких і наші славні земляки, виборює право бути суверенною, єдиною державою.

Нам дуже приємно, що Ви, наші випускники, з мужністю, наполегливістю й вірою в краще майбутнє, стали на захист нашої Батьківщини.Ми дякуємо Вам за те, що забуваючи про страх, про біль, про безпеку, Ви незалежно від віку й роду занять, стали на боротьбу з ворогом.

/Files/images/privitannya.jpg


/Files/images/IMG_20181009_0001.jpg


Свято квітів для своїх наставників

Що найчарівніше буває,
Що може душу розбудити?
Скажіть мені, хто відгадає:
Ви правильно назвали - квіти.

Золотокоса осінь щедра на свята. Одне з них - День учителя. Саме сьогодні, 5 жовтня, учні Нечаєвського НВК створили для своїх наставників осіннє квіткове диво – виставку квітів «Вчительська доля – зоря висока», присвячену їхньому професійному святу.

Цьогорічні композиції підкорили всіх своєю винахідливістю, оригінальністю.

Усі роботи разом створили неймовірну квіткову красу, якою милувалися учні, батьки та гості школи. Усі з цікавістю роздивлялися, коментували композиції, а потім фотографувалися на згадку.

Осіннє свято привабливе тим, що учні доповнюють свої букети, квіткові композиції привітаннями. Адже на вчителів цього дня чекав святковий концерт.

/Files/images/IMG_7077.JPG /Files/images/IMG_7081.JPG /Files/images/IMG_7095.JPG /Files/images/IMG_7084.JPG


"Вчительська доля - зоря висока"

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти.

День учителя це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя. В цей день до школи йдуть із квітами не лише учні, а й їхні батьки, матері, дідусі й бабусі, які теж колись були школярами…

Учні школи підготували своїм учителям святковий подарунок - концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші.

/Files/images/IMG_7046.JPG /Files/images/IMG_7047.JPG /Files/images/IMG_7052.JPG /Files/images/IMG_7057.JPG /Files/images/IMG_7063.JPG /Files/images/IMG_7068.JPG /Files/images/IMG_7070.JPG /Files/images/IMG_7075.JPG

Цього дня в першу чергу ми вітали тих вчителів, яким щедро усміхулася вчительська доля, які віддали свої серця дітям сповна, а зараз на заслуженому відпочинку.

Велике щастя для учнів мати педагога доброго, щирого, який навчає бути Людиною. А найбільше щастя для педагога - бачити у своїх учнях продовження себе.

/Files/images/IMG_7038.JPG

А скільки посмішок, добрих слів, квітів… Цього не злічити!.. Все ж таки прекрасна професія вчитель!


Важлива подія для першачків!

Перший місяць навчання для першокласників був адаптаційним. Діти протягом цього часу знайомилися зі школою, класом, вивчали безпечну дорогу до школи... Загалом, цей час пройшов цікаво для першачків.

І ось, після такої звичної ранкової зустрічі до класу звітали гості... Незвичайні... До дітей прийшла Королева Книг, яка принесла для них подарунки. Подарунки теж незвичайні - перші підручники!

Після вручення підручників першокласникам Королева розповіла, як потрібно поводитися з книгою. Для закріплення діти подивилися відео "Про книжку і мишку" і всі разом дійшли висновку, що книги потрібно берегти! Бібліотекар Сігай Р.В. продемонструвала учням фільм "Як твориться книга". Діти дізналися як створюються книги, скільки часу йде на їх виготовлення і чому так довго вони подорожують. Адже з нетерпінням чекають на Букварика, який ще й досі в дорозі.

Невимушена атмосфера та казкове дійство залишили приємні спогади про таку важливу подію для першачків. Хочеться їм побажати приємних вражень від навчання!!!

/Files/images/IMG_6967.JPG


Міжнародна олімпіада "Осінь-2018" від проекту "Всеосвіта"

Вчитель української мови та літератури Музиченко Тетяна Іллівна організувала участь учнів 2-10 класів в олімпіаді з української мови від проекту "Всеосвіта".

Учні зайняли призові місця: І місце вибороли Головкіна Софія та Мельник Іван (2 кл.), ІІ місце - Музиченко Віталій (2 кл.), ІІІ місце - Кривко Анна (9 кл.), Аргатюк Дарія (7 кл.), Курінних Ярослава (3 кл.). Всі учасники олімпіади отримали дипломи міжнародного зразка!

/Files/images/IMG_6948.JPG

Бажаємо нашим учням ще більше нових перемог та творчих успіхів! Пишаємося!!!


Коли приходиш в дитсадок,

То хто там є, окрім діток?
Так, вихователька твоя.
Запам'ятай її ім'я!

Вона з тобою кожну мить.
Ти не умієш щось? Навчить!
І ось уже твоя рука
Сама малює Колобка,

І цифри вірно розкладе,
І слово «мама» обведе.
Бо у садку – не те що вдома.
Ти працюватимеш невтомно:

Навчишся ґудзик застібати,
Мішечок із піском метати,
Зарядку зробиш і масаж,
Змалюєш натюрморт, пейзаж,

Розкажеш гарно вірш на свято

І знатимеш всього багато.

27.09 День вихователя і працівників дошкільних закладів. 30.09 Всеукраїнський день дошкілля. Вихованці дошкільної групи "Дзвіночок" відсвяткували ці свята. Веселі ігри і танці, вірші виконували малята для своїх вихователів.
Ми веселі малюки,
гратись любим залюбки.
Хочеш бігати, стрибати
і про все на світі знати.
"Пізнавай, читай, учись - ось такий у нас девіз!"
Від батьківського комітету Албул І.Г. привітала дітей і працівників садочку зі святом.

/Files/images/image-0-02-04-366e736462b03fdb042797c4d4f4cc762aced068f38e8b3b0fb367962ad823.jpg /Files/images/image-0-02-04-dbeaf48c6aa1bbff20d02ba6060d1fbfb63c47aa8e51ebe8514dc179efda04.jpg /Files/images/image-0-02-04-e3eaf58da21bb60b17a6b23bb14c156ca555e5b6ffca7eaa39b576b212d159.jpg

Проект «Всеосвіта» оголосив про старт нового сезону учнівських олімпіад «Всеосвіта Осінь–2018»!

Учениці нашої школи (2-3 клас) взяли участь у дистанційній інтернет-олімпіаді з безпеки дорожнього руху "Безпечна дорога до школи". Дівчатка показали гарні результати. /Files/images/IMG_20180924_092117.jpg /Files/images/Диплом другого ступеню проекта vseosvita.ua №IQ110626.jpg /Files/images/Диплом другого ступеню проекта vseosvita.ua №MX149605.jpg
ЛЮДИНА СТВОРЕНА ПРИРОДОЮ ДЛЯ МИРУ, А НЕ ДЛЯ ВІЙНИ, НАРОДЖЕНА ДЛЯ РАДОСТІ, А НЕ ДЛЯ ГОРЯ...
ФРАНСУА РАБЛЕ

Кожного року у всіх куточках Землі 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Мир у рідній Україні – найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа. Учні приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», прикріпивши паперові голуби на груди, щоб показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага.

Сігай Руслана Володимирівна провела годину спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям». Сьогодні кожний громадянин України виборює мир та спокій для нашої рідної землі. І це в особливий спосіб роблять діти, виборюючи мир творчістю! Учні разом з вчителем створювали колаж «Боже, храни Україну!». А також відбулася виставка дитячих малюнків «Мир очима дітей».

/Files/images/IMG_6923.JPG /Files/images/IMG_6934.JPG

/Files/images/IMG_6875.JPG /Files/images/IMG_6877.JPG

Усі бажання, усі сподівання і мрії пов’язані з мирним майбутнім України. Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: «Хай буде мир на всій Землі!»

/Files/images/IMG_6940 - копия.JPG


Дослідницька діяльність молодших школярів

Вже в початковій школі можна зустріти таких учнів, яких не задовольняє робота зі шкільним підручником, вони читають спеціальну літературу, шукають відповіді на свої питання в різних галузях знань. Тому важливо саме в школі прищепити інтерес до різних областей науки і техніки, допомогти втілити в життя їхні плани і мрії, вивести школярів на дорогу пошуку в науці, в житті, допомогти найбільше повно розкрити свої здібності. Щоб залучити учнів до активної пізнавальної діяльності, ми намагаємося таким чином організувати свою роботу, щоб в учнів виникло бажання діяти і вносити нове у свій досвід.

На мою думку, важливо, щоб у процесі сприйняття дослідницької діяльності розвивалися пізнавальні здібності дітей, здатність до самонавчання. Ефективність процесу сприйняття підвищується, коли перед учнями ставляться спеціальні завдання, проводяться спостереження, які спонукають їх придивлятися чи прислухатися до обєктів, виокремлювати їх характерні ознаки, об’єднувати в одне ціле, позначати побачене, почуте відповідними словами. У таких ситуаціях в учнів швидше розвивається спостережливість. Дуже ефективними є досліди в початковій школі, діти з цікавістю проводять їх.

3 клас. Головкіна Юлія Степанівна./Files/images/IMG_20180920_114450.jpg/Files/images/IMG_20180920_115343.jpg

День профілактики правопорушень

"Україна - правова держава. Державні символи України. Конституція України - основний закон держави"

/Files/images/IMG_6862.JPG Інтелектуальна гра "Чи знаєш ти Україну?"(класний керівник 6 класу Албул І.Г.)
/Files/images/IMG_6856.JPG

/Files/images/IMG_6870.JPG /Files/images/IMG_6872.JPG /Files/images/IMG_6879.JPG

/Files/images/IMG_6884.JPG Година спілкування "Державні символи України" (класний керівник 8 класу Головкін О.М.)
/Files/images/IMG_6888.JPG

Перші тижні навчання в першому класі - важливий етап для створення в класній спільноті атмосфери прийняття, довіри, взаємозацікавленості, бажання слухати одне одного, висловлюватися. На цьому етапі закладаються основи для усної взаємодії учителя з учнями та учнів між собою. Саме тому багато уваги в перший місяць потрібно приділяти знайомству, коротким розповідям про власні захоплення, улюблені ігри.

Адаптація в нашій в школі проходить цікаво, з задоволенням. Перший урок "Ми учні нової української школи".


/Files/images/IMG_1691.JPG /Files/images/IMG_1686.JPG

Лепбук "Ми школярі"/Files/images/IMG_1718.JPG /Files/images/IMG_1726.JPG

Робота з Лего/Files/images/IMG_1732.JPG

Дерево дружби/Files/images/IMG_1714.JPG /Files/images/IMG_1729.JPG

В нашій школі 1 вересня – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Голосно звучить музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання i кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка!

/Files/images/IMG_6759.JPG

І хоч цього року свято 1 вересня відбулося за новими традиціями, але урочистості свята ніхто не відміняв.

Привітали учнів голова села Приходько Володимир Михайлович та головний спеціаліст відділу освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту Шполянської РДА Красіліч Наталія Василівна. Побажали школярам успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження! Наталія Василівна вручила Сертифікат на придбання канцелярського приладдя для 1 класу.

Саме сьогодні особливу увагу приділяють тим, для кого перший дзвоник дійсно пролунав вперше – першокласникам нової української школи, для яких це справжнє свято дитячих мрій. Діти чекали його з нетерпінням. Як виразно вони розказували вірші, як старанно танцювали! Перша вчителька – Замашна Інна Михайлівна – звернулася до своїх першачків прекрасними словами підтримки та побажань.

/Files/images/IMG_6768.JPG

Дорогі мої діти, мої ластів’ята!

Встало сонце ласкаве і світ заяснів!

Я безмежно щаслива і дуже багата:

Скільки ж дочок у мене і скільки синів!

Я покликана вас в цьому світі навчати,

Перші кроки сміливі робити до знань.

Щоб у світі прекрасному праведно жити,

Перепони долати в житті без вагань!

Вас чекає у школі життя веселкове,

Не лякайтесь нового. Сміливо ідіть!

Вчителі вас зустрінуть привітно, чудово,

Тільки ж ви всі предмети старанно учіть!

Не забудьте, що успіх у праці прибуде.

То ж трудіться, щоб вчитись відмінно

Будуть з вас, мої любі, прекраснії люди,

Пречудовії люди! З моїх ластів’ят!

/Files/images/IMG_6775.JPG

Не обійшлося без сюрпризів. До нас на свято завітали Вінні Пух разом з дівчинкою Настусею, які подарували першокласникам горщик меду і повітряні кульки.

Чекали на свято також найменші жителі шкільної країни – вихованці дошкільної групи.

/Files/images/IMG_6792.JPG

Цікаво і насичено пройшов перший урок у початковій школі. У 2 класі (класовод Ткалич Л.М.) та 3 і 4 класах (класоводи Головкіна Ю.С., Рибак Л.М.) відбулися квести «Україна – це ми», в якому участь брали учні разом зі своїми батьками. У маршрутному листі серед безлічі зупинок із завданнями оригінальними були «Чарівні окуляри» та «Бажасики». А зупинка «Літературний флеш-моб (для батьків)» перевершив очікування – цікаво було всім!

/Files/images/IMG_6794.JPG

/Files/images/IMG_6796.JPG

/Files/images/IMG_6797.JPG

Не менш захоплюючими були інтелектуальна гра «Розкажемо Європі про себе» (6 клас, кл.кер. Албул І.Г.), урок мрій «Мир на рідній Україні» (7 клас, кл.кер. Музиченко Т.І.)

Враження надзвичайно позитивні в кожної дитини!

В Нечаєвському НВК День знань був яскравим, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою!


29 березня відбулася атестація педагогічних працівників. У 2017-2018 навчальному році атестацію проходили вчитель географії - Приємська О.П., вчитель початкових класів - Головкіна Ю.С., вчитель образотворчого мистецтва - Сігай Р.В., вчитель історії та правознавства - Бакуменко В.І.

/Files/images/IMG_6159.JPG

Передував заключному засіданню атестаційної комісії творчий звіт вчителів, де вони презентували свої форми, методи роботи, успіхи за останні 5 років.

Згідно рішень комісії нашої школи рекомендовано підтвердження вищої кваліфікаіцйної категорії Приємській О.П. (для атестації комісією відділу освіти); І кваліфікаційну категорію присвоєно Головкіній Ю.С. і Сігай Р.В.; ІІ кваліфікаційну категорію - Бакуменку В.І.

Успішне завершення атестації для педагогічних працівників школи засвідчило їх високий професіоналізм.

Бажаємо натхнення для подальшого зростання!!!